‘Üç Kız Kardeş’te Türkan’ı korkutan öfke dolu anlar!


'Üç Kız Kardeş'te Türkan'ı korkutan öfke dolu anlar!

İzleyenlere duygusal anlar yaşatan Üç Kız Kardeş’in 20 Aralık Salı akşamı yayınlanan bölümü, AB kategorisinde 4.96 reyting ve 12.47 izlenme payı elde ederek en çok izlenen dizi oldu. Üç Kız Kardeş’in 31’inci bölümünde neler oldu? İşte cevabı…

 

Kızının polisler tarafından alınmadığını öğrenen Somer’in (Berker Güven), eve geldiğinde Türkan (Özgü Kaya) ile annesi arasındaki konuşmayı duyması dikkat çekti. Kızını Mine’ye (Nazlı Senem Ünal) teslim eden kişinin Türkan olduğuna emin olan Somer’in hesap sorması haftaya dizide çarpıcı gelişmeler yaşanacağının sinyallerini verdi.

Dizinin ardından ekrana gelen 32’nci bölüm tanıtımında; Fatih (Hakan Atalay), Dönüş’le konuşmaya çalışırken Derya (Almila Ada) ve Mustafa (Eren Ören) arasında büyük gelişmeler yaşanır. Türkan, Somer’in ağır sözlerini kaldıramaz ve Somer’e tokat atar.

 

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş dizisi, salı akşamları Kanal D’de.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*