Gurur Aydoğan: Kadınların ellerine su dökemeyiz


Gurur Aydoğan: Kadınların ellerine su dökemeyiz

Ünlü oyuncu Aybüke Pusat, bir derginin ocak ayı sayısı için kamera karşısına geçmişti. Kadınlardan çok erkeklerin dedikodu yaptığını söyleyen Aybüke Pusat, sözlerine şöyle devam etmişti:

 Tamam tüm erkekler değil belki ama genel olarak hepsi çok dedikoducu.

Gurur Aydoğan, Watergarden İstanbul içinde bulunan bir yemek restorantında objektiflere yansıdı. Üniversite arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen Aydoğan, gazetecilerle mekan çıkışı sohbet etmeyi ihmal etmedi.  Aydoğan, her şeyin yolunda gittiğini söyledi.

 

Gazetecilerin geçtiğimiz günlerde Aybüke Pusat’ın ‘erkekler daha dedikoducu’ sözlerini sormaları üzerine yanıt veren Aydoğan; “Erkekler de dedikodu yapıyor tabii ama kadınların ellerine su dahi dökemeyiz. Bu da bir gerçek. Bizim dedikodularımız daha farklı oluyor” diyerek gülümsedi.

Yeni dizi çekimlerinin yoğun bir tempoda devam ettiğini ifade eden Aydoğan, ‘Spor yapıyor musunuz?’ sorusuna ise; “Yıllar boyunca spor salonlarına gittim ama artık ayıracak vaktim yok. Çözümü evimin bir odasını spor salonuna çevirmekte buldum” dedi.

 

Gurur Aydoğan, geçtiğimiz aylarda gizemli sarışın arkadaşı ile Bebek’te görüntülenmişti. Aydoğan, görüntülenmenin hemen ardından gözlerden kaybolmuştu.

 

Bir süredir aşk yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen oyuncu Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan her defasında bu iddiaları reddetmişti. Aydoğan, Hilal Altınbilek ile aralarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayarak, “Ne sevgilisi arkadaşlar Hilal benim arkadaşım olur” demişti.

Geçtiğimiz temmuz ayında aşk yaşadıkları konuşulan, daha sonra ayrıldıkları yönünde haberler çıkan Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan, geçtiğimiz günlerde de eğlence çıkışı aynı binaya giriş yapmıştı. Levent’te bir binanın önünde duran iki oyuncu, araçlardan indi. Binaya ilk Gurur Aydoğan girerken, patlayan flaşlar karşısında şok yaşamıştı.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*